Pravidlá

Copyright

Všetky práva vyhradené. Otvorením webu www.pochvalsa.eu súhlasíte s nasledujúcimi podmienkami. Pokiaľ nesúhlasíte so všetkými nasledujúcimi podmienkami, nesmiete otvoriť naše stránky.

 

 1. Publikovanie resp. ďalšie šírenie časti alebo celého obsahu tohto webu akýmkoľvek spôsobom bez predchádzajúceho písomného súhlasu autorov stránky www.pochvalsa.eu je zakázané bez ohľadu na uvedenie či neuvedenie zdroja. Prípadné porušenia autorského práva sú predmetom občianskoprávnej alebo trestno-právnej zodpovednosti.
 2. Za každý príspevok je zodpovedný jeho autor.
 3. Pochvalsa.eu nie je je predajcom pochvál od jednotlivých Predajcov prezentujúcich svoj tovar na webe www.pochvalsa.eu.
 4. Pochvalsa.eu je len sprostredkovateľom predaja pochvál, prezentovaných jednotlivými Predajcami na webe www.pochvalsa.eu . Sprostredkovanie je  úplne zadarmo pre všetkých členov. Pochvalsa.eu si neberie z predaja absolútne nič. Komunikujete priamo s predajcom cez email.
 5. Autori správ/článkov a príspevkov udeľujú právo majiteľovi domény www.pochvalsa.eu na užívanie ich autorského diela; tj. rozširovanie a rozmnožovanie diela v elektronickej podobe na stránke www.pochvalsa.eu bez nároku autora/autorov na finančnú odmenu.
 6. www.pochvalsa.eu nenesie zodpovednosť za prípadné porušovanie autorských a vlastníckych práv zo strany užívateľa webu.
 7. Niektoré pochvaly (texty, obrázky, komentáre ) budu zverejnené ako odkaz na facebookovej stránke.
 8. Najlepšie pochvaly môžu byť použité ako reklama odkazujúca na stranku www.pochvalsa.eu. ( Vaša pochvala môže byť zverejnená aj na inej stránke ako www.pochvalsa.eu za účelom reklamy pre stranku www.pochvalsa.eu )
 9. Diskusným jazykom je výhradne slovenský a český jazyk.
 10. Majiteľ tejto webovej stránky Vám udeľuje právo na upload obrázkov na server, ktoré budú viditeľné a prístupné verejnosti. Obrázky podliehajú autorskému právu a právu tretích strán. Vkladajte len fotografie, ktoré ste sami vytvorili, a ubezpečte sa, že sú určite bez výskytu práv tretích strán a že nie sú v rozpore so zákonmi Vašej krajiny. Vlastník stránky odmieta akúkoľvek zodpovednosť za obrázky, ktoré ste nahrali.
 11. Príspevky zaraďujte do správnych kategórií, inak budú presunuté alebo vymazané.
 12. Zadávajte výstižne názvy tém. Príspevky s nevhodným názvom budu vymazané.
 13. Je zakázané používať vulgárne slová.
 14. Je zakázané zverejňovať obsah porušujúci zákony SR/ČR. Príspevok bude automaticky vymazaný!
 15. Každý užívateľ je zodpovedný za svoj príspevok, administrátori a moderátori tohto webu sa nemusia stotožňovať s názormi užívateľov.
 16. Propagovanie svojich alebo cudzích www stránok je zakázané. Príspevok bude automaticky vymazaný! Ak máte záujem o reklamu na našej stránke, napíšte jednému z našich administrátorov.
 17. Je zakázané zverejňovanie warez, ilegálnych súborov v rozpore zo zákonmi SR/ČR. Príspevok bude automaticky vymazaný! A užívateľovi bude udelený BAN na fórum.
 18. Je zakázané viacnásobné zakladanie tém.
 19. Je zakázané posielať príspevky, kde sa úmyselne poškodzuje dobré meno tejto stránky.
 20. Riaďte sa pravidlami slušného správania.
 21. Majiteľ domény www.pochvalsa.eu má právo kedykoľvek zmeniť, upraviť alebo zrušiť prístup k webovej stránke, alebo jej obsah, preto užívateľ je povinný pri každej návšteve kontrolovať podmienky používania webovej stránky.
 22. Majiteľ domény www.pochvalsa.eu  si vyhradzuje právo kedykoľvek bez predchádzajúceho upozornenia zmeniť alebo odstrániť akúkoľvek časť obsahu stránok.
 23. Majiteľ domény www.pochvalsa.eu   ďalej nezodpovedá za akékoľvek priame alebo nepriame škody, za akékoľvek straty dát, ziskov či príjmov vzniknuté v súvislosti s pripojením a užívaním webových stránok. A ďalej za škody vzniknuté z dôvodu ich čiastočnej alebo úplnej nefunkčnosti.
 24. Prevádzkovateľ nezaručuje možnosť pripojenia a bezchybné fungovanie stránok www.pochvalsa.eu  a nezodpovedá za akékoľvek priame alebo nepriame škody vzniknuté v dôsledku nemožnosti pripojenia k týmto stránkam alebo nemožnosti využívania ich obsahu. Prevádzkovateľ nezodpovedá ani neručí za záväzky osôb, ktorých ponuky sú vo forme reklamy, inzercie či inak uvedené na stránkach www.pochvalsa.eu a na webových stránkach Partnera
 25. Dodržiavajte pravidlá gramatiky 
 26. Úcet na www.pochvalsa.eu je možné na požiadanie zrušiť spolu so všetkými vašími príspevkami. Stači kontaktovať administratora webu.
 27. Majiteľ domény www.pochvalsa.eu  ďalej nenesie žiadnu zodpovednosť za akékoľvek priame či nepriame škody tretích osôb, ktoré vzniknú v dôsledku porušenia povinností  uvedených v týchto pravidlách a podmienkach.
 28. Používateľ nemá právo na náhradu škody, ktorá mu vznikne používaním www.pochvalsa.eu.
 29. Používateľ má právo nesúhlasiť s Pravidlami a prestať portál www.pochvalsa.eu používať.

Profil používateľa :

 1. Zakazuje sa používať avatar s reklamným, rasistickým alebo sexuálnym motívom.
 2. V podpise nie sú povolené žiadne formy reklamy (ani textová, ani grafická reklama). Výnimkou tohoto pravidla sú moderátori a administrátori. Reklamou sa rozumie akýkoľvek odkaz na inú stránku ako  www.pochvalsa.eu , taktiež aj textová adresa, alebo obrázok obsahujúci inú reklamu.
 3. V podpise môže byť obrázok o rozlíšení max 500px x 80px (š x v).
 4. Zakazuje sa do položiek v profile zadávať url, pretože sa to považuje za reklamu s výnimkou poľa "Web adresa" .
 5. Zákaz mať v profile odkazy na erotické, warez stánky a fóra, iné weby a stánky v rozpore s autorskými právami a zákonmi SR.
 6. Majiteľ domény www.pochvalsa.eu  si vyhradzuje právo upraviť alebo odstrániť profil užívateľa, v prípade že porušuje niektoré z pravidiel stránky.

 (Tieto pravidlá a podmienky prevádzky a prístupu sú platné a účinné od dňa: 1. 1 2012.)

REGISTRÁCIA A CELÝ WEB JE ÚPLNE ZADARMO !!!

Zaregistrujte sa a začnite sa chváliť aj Vy. Prezentujte seba a svoju prácu.

Aby mohol tento web fungovať zadarmo pre všetkých členov, zobrazujeme reklamu, ktorá nám čiastočne pokryje náklady na prevádzku.

Ak Vám vadi reklama kontaktujte niektorého z administrátorov a za poplatok 5 eur ročne sa Vám bude náš web zobrazovať bez reklamy.

Zadaj e-mailovú adresu tvojho účtu. Bude ti na ňu zaslaný overovací kód. Po jeho obdržaní si môžeš zmeniť heslo k účtu.

ReklamaPartneri

Pochvál sa

Ukáž nám svoju lásku nech je to ktokoľvek či čokoľvek čo za svoju lásku považuješ (auto, manželka, dieťa...). Pochvál sa nám ...

Dobrým, alebo zlým

 ..nielen kamarátom, ale pred nami všetkými, nechaj sa pochváliť, prečítaj si kritiku, neboj sa ukázať čo máš, čo ťa zaujíma.

Zdieľaj a vyhraj

fb

Zdieľaj náš web na facebooku a vyhraj sud piva.Samochvála smrdí?

...Ak sa nepochváliš sám nespoliehaj že Ťa pochváli niekto iný. Dozvie sa niekto iný o tvojom nadaní, schopnostiach, vedomostiach bez chvalenia ?

Nachádzaš sa tu: Home O nás Pravidlá stránky